Cycling Planet - space for your passion!

Cycling Planet to firma, która od końca 2014 roku jest oficjalnym dystrybutorem marki Ridley w Polsce. 


Właścicielem jest Arkadiusz Wojtas - były kolarz, zdobywca legendarnej Koszulki w Wyścigu Solidarności, po zakończeniu kariery członek załogi najlepszych klubów na świecie (mdz. Innymi Columbia HTC, HTC HIGHROAD, SAXO-BANK, TINKOFF-SAXO, TINKOFF, BORA-HANSGROHE).


Misja i wizja

Zaczynając od dystrybucji belgijskich rowerów Ridley, chcemy sukcesywnie poszerzać swój asortyment, dostarczając miłośnikom kolarstwa najwyższej jakości rozwiązania w postaci kolejnych marek tworzonych z pasją.
Doświadczenie płynące z pracy w zawodowym peletonie, pozwala nam komponować naszą ofertę z produktów przetestowanych i polecanych przez zawodowców.
Doświadczenie, wiedza i pasja – to filary, na których budujemy naszą Planetę.

Ludzie

Cycling Planet nie byłoby bez pomysłu i zaangażowania, czyli bez Arka i Kasi – dwójki przyjaciół, którzy w oparciu o wspólne zainteresowania i miłość do kolarstwa budują firmę.


Arkadiusz Wojtas – prezes Cycling Planet, były kolarz - zdobywca Koszulki Najlepszego Górala w Wyścigu Pokoju. Po zakończeniu kariery zawodowego kolarza, pracownik najlepszych drużyn kolarskich na świecie (COLUMBIA HIGH ROAD , HTC COLUMBIA, HTC HIGHROAD, SAXO-BANK, TINKOFF, BORA-HANSGROHE) i właściciel firmy Cycling Planet.


Katarzyna Dubrownik – manager Cycling Planet, kolarz amator - Mistrzyni Polski Amatorów w Maratonie MTB Dąbrowa Górnicza 2012; zwyciężczyni kategorii wiekowej wyścigu etapowego Bike Adventure 2014; II msc. w Klasyfikacji Generalnej Bike Maraton 2012 i III msc. w Klasyfikacji Generalnej Bike Maraton 2011.


Cycling Planet - space for your passion! To najlepsze miejsce w kosmosie dla Twojej pasji!