Nasze marki

Zaczęliśmy od wyjątkowych naszym zdaniem produktów RIDLEY i stale poszerzamy swój asortyment, o kolejne marki, które podobnie jak belgijskie rowery, wywodzą się z tradycji i doświadczenia, ale przede wszystkim są tworzone przez ludzi i dla ludzi z pasją. W naszej ofercie dystrybutora dziś znajdują się takie marki jak 4ZA, NALINI, MOA, BIANCHI MILANO, SUPACAZ, LIMAR, BIKE7 i SECRET TRAINING .


Rowery i komponenty

Ridley to Belgia

Częsty deszcz, silny wiatr i przenikliwy chłód, nierówna, zniszczona nawierzchnia lokalnych dróg, zdradliwy piach i niebezpieczny bruk – tak kolarzom kojarzy się Belgia. To właśnie w Belgii – w ojczyźnie słynnych Wiosennych Klasyków i miejscu gdzie narodziła się dyscyplina wyścigów przełajowych, powstają rowery marki Ridley.

Surowe warunki terenu  i pogody oraz  możliwości nieograniczonych testów na rodzinnym podwórku, pozwoliły belgijskim inżynierom na stworzenie ram rowerowych o wyjątkowej konstrukcji gdzie każda „FORMA WYNIKA Z FUNKCJI”. W ten sposób powstały cztery serie rowerów szosowych Ridley, jedne z pierwszych na świecie rowery przełajowe oraz super-lekkie i aerodynamiczne rowery do jazdy na czas. Ofertę uzupełniają rowery MTB, klasyczne rowery trekkingowe oraz rowery do uprawiania kolarstwa torowego.


4ZA – stworzona do jazdy po brukach


4ZA to komponenty rowerowe zaprojektowane i przetestowane we Flandrii. Innowacyjne kierownice, mostki, wsporniki, siodła i sztyce oraz koła stworzone z myślą o najtrudniejszych wyścigach na wymagającej nawierzchni. Marka 4ZA oferuje wysokiej jakości produkty dedykowane dla wszystkich dyscyplin kolarstwa. Produkty 4ZA dostępne są w trzech liniach: Stratos, Cirrus oraz Cirrus Pro


4iiii POWERMETER


Pomiar mocy PRECISION kanadyjskiej marki 4iiii  to technologia 3D przystosowana do trzyosiowego pomiaru naprężenia ramienia korby oraz bardzo dokładne dane dotyczące kadencji, z możliwością odczytu wprost na telefonie - bez konieczności zakupu dodatkowych liczników. Zaprojektowany, aby łączyć cechy trwałości i lekkości, kompatybilny z urządzeniami ANT+ i Bluetooth PRECISION 4iiii pomaga trenować wydajniej i mądrzej. Testowany i używany przez kolarzy z grup Bora-Hansgrohe i Omega Quickstep Floor.Preparaty do czyszczenia i konserwacji rowerów

Bike 7 - Twój rower na to zasługuje


Bike7 to profesjonalne produkty do czyszczenia i konserwacji rowerów. Kolejna marka w naszej ofercie, która nie bez przyczyny pochodzi z Belgii. Ponieważ Belgowie prawdopodobnie najlepiej wiedzą jak najkoszmarniej ubłocić rower, z całą pewnością wiedzą też najlepiej jak najszybciej go wyczyścić.

Kompletna ale i nieskomplikowana gama produktów składająca się ze środków do odtłuszczania i mycia zabrudzonych części rowerowych oraz pielęgnacji ram; odpowiednich do warunków atmosferycznych oliwek do łańcuchów i specjalistycznych smarów do komponentów rowerowych; została przetestowana przez mechaników wielu zawodowych teamów, zyskując uznanie i najwyższe rekomendacje.

Na uwagę zasługuje fakt, że produkty Bike7 są w 100% biodegradowalne i nieszkodliwe dla środowiska oraz posiadają opakowania o większych objętościach niż ich odpowiedniki oferowane przez inne marki.Odżywki dla sportowców

Secret Training – stworzone przez sportowców i dla sportowców


Secret Training to marka stworzona przez Tima Lawsona – Mistrza Europy w kolarstwie torowym, specjalisty z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji najlepszych odżywek dla sportowców każdego formatu. Wrodzony perfekcjonizm Lawsona nakazujący nieustanne poszukiwanie doskonałej w swym składzie formuły, zaowocował produktami STEALTH zapewniającymi odpowiednią wydajność podczas treningu i wyścigu, bez narażania zdrowia sportowca.

Genialna seria lekkich w smaku i bez uczucia lepkości żeli energetycznych i izotonicznych oraz napojów hipotonicznych i odżywek białkowych, została przetestowana i jest polecana przez kolarzy drużyny kolarskiej Tinkoff.


NAGŁÓWEK 1

MOA - 100% Made in Italy


Ubrania kolarskie marki MOA są projektowane i produkowane w całości we Włoszech.

Znakiem rozpoznawczym tej ekskluzywnej marki jest styl i jakość wykonania połączona z technologią zastosowanych materiałów i dbałością o szczegóły. Wykorzystane w produkcji najnowszej generacji materiały, zostały opracowane by zapewnić optymalną wydajność i maksymalny komfort najlepszym kolarzom na świecie, i zaspokoić ich potrzeby nawet w najbardziej wymagających warunkachpracy.

Wszystkie modele wkładek zastosowanych w kolarskich spodenkach, przed wdrożeniem do produkcji masowej, zostały przetestowane podczas treningów i wyścigów przez zawodników znanych drużyn.


Nalini – Pasja autentyczna


Nalini to światowy lider w produkcji odzieży kolarskiej charakteryzującej się wysoką jakością wykonania i komfortem użytkowania. Od 1970 roku założona przez braci Mantovani we Włoszech firma, szczyci się autentycznym zaangażowaniem pracowników na wszystkich poziomach zarządzania i produkcji.

Sercem tej wyjątkowej fabryki jest Moa Lab – laboratorium, w którym powstają najwyższej jakości tkaniny, membrany i wkładki opracowywane na potrzeby kolarskich mistrzów. To tutaj powstają ubrania marki MOA, dzięki czemu designerzy ubrań trafiających do masowej produkcji pod marką NALINI, czerpią z doświadczenia zawodowych kolarzy pracujących w największych teamach na świecie.

Pełna gama ubrań kolarskich dla mężczyzn i kobiet zachwyca precyzją wykonania i starannym doborem tkanin odpowiadających ich zastosowaniu. Szczególnie kolekcja zimowa przekonuje nas nie tylko zastosowanymi w ubraniach membranami o maksymalnej izolacji i idealnej transpiracji,  ale również mile zaskakuje wielością proponowanych modeli i wzorów.


Bianchi Milano – jakość i styl


W Moa Lab braci Mantovani powstają również wyjątkowe ubrania Bianchi Milano – marki wykreowanej na potrzeby włoskiego stylu.

Produkty sygnowane charakterystycznym logo, łączą najlepszej jakości materiały testowane przez zawodowców,  z fantazją designerów stawiających nie tylko na wygodę użytkowania, ale przede wszystkim na prezencję. Niebanalne geometryczne wzory i wysmakowane kolorystycznie zestawienia sprawiają, że ubrania Bianchi Milano znajdują uznanie pasjonatów kolarstwa na całym świecie.